Zehra Teyze'nin Evi Hikayemiz

Burada zaman hiç akmasa, hep dursa…


Kendi evinizdeymiş gibi rahat ve hayallerinizdeki kadar keyif verici bir yere,
Cunda Evi 'ne hoş geldiniz!


Zehra Teyze’nin Evi olarak anılan otelimiz, Rahmi Koç Müzesi’nin (Eski Taksiyarhis Kilise) bahçesinde huzurun tam da ortasında yer alıyor.


Taksiyarhis Kilisesi, uzun yıllardır aynı bahçeyi paylaştığı bir Rum evinde yaşayan Zehra teyze tarafından korumaya çalışılmış, hatta gelen misafirler kilisede gezdirilerek buranın tarihi dokusu da insanlara anlatılmıştır.


İşte geçmişi ve bugünü bir arada sunan otelimizde, hayatın akışından, trafik stresinden, şehrin gürültüsünden, yoğun tempolardan kısacası size ağırlık veren tüm ayrıntılardan uzaklaşmak; yaşamın sizin için sunulmuş bir nimet olduğunu buram buram hissedeceğiniz bolca keyif ve huzur bulacağınız Cunda Evi, Ayvalık’ın gözbebeği Cunda’da sizleri ağırlıyor…


Tüm bunların yanında Otelimizin Kış ve Yaz Bahçesinde Keyifle, kilise manzarasında kafemizde hayallerinizin ötesinde bir keyif yaşabilir, sessizliğin, huzurun tam ortasında tatil yapmanın keyfini sürebilirsiniz.


Küçücük bir adada, arnavut kaldırımlı sokaklarda, tarihin izlerini taşıyan bir yerde, Oteli ve Kafesiyle bağımlısı olacağınız Cunda Evi, sizlere arayıp da bulamadığınız tatili ve keyfi sunuyor.


Kah ada seyrine çıkabileceğiniz, kah balık keyfinde sevdiklerinizle kahkahalarla sohbet edebileceğiniz, yeni hikayeler keşfedebileceğiniz ve asla gitmek istemeyeceğiniz anlar için Cunda Evi, Cunda’nın en güzel yerinde sizlerle buluşuyor…


image


Sizide en kısa zamanda evimizde görmek dileğiyle...

Cunda Evi Ayvalık/Cunda

Zehra Teyze'nin Evi Cunda Evi

Adres: Namık Kemal Mah. Seref Sok. No:7 Cunda Alibey Adası Ayvalık, Ege Bölgesi, 10405, Türkiye

Zehra Teyze'nin Evi Otel & Cafe

Hasan BAŞBUĞ
Namık Kemal, Namık Kemal Mah.
Şeref Sok. Taksiyarhis Kilisesi No:7
Cunda(Alibey)Adası Ayvalık Balıkesir
Türkiye
10400
Gsm WatsApp: (+90 542 810 48 33)
Tel: (+90 266 327 22 85)
Mail: hasanbasbug1903@gmail.com